top of page

Barco Textile

Hakkımızda

Barco Tekstil 2006 yılında temelleri İstanbul’da atılmış Türkiye’de kurulan üretim tesislerinde üretim ve ihracat hayatına başlamıştır. Ana ürün gamı iç giyim, pijama, ev giyimi ve örme dış giyim olan Barco Tekstil bu süreç içerisinde 1000’i aşkın personeliyle alanında en büyük üreticisi konumuna gelmiştir ve İstanbul/Sultanbeyli’de bulunan

merkez binasında organizasyonunu yönetmektedir.

Kendi alanındaki ürünleriyle hızlı üretim ve tasarımlarıyla Avrupa'nın önemli zincirlerine üretim ve ihracat yapan şirketimiz genç ve dinamik ekibiyle hacmini yeni yatırımlarıyla her gün büyütmeye ve farklı ürün gamlarında müşterilere kaliteli ürünlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Değişen market ihtiyaçlarına hızlı uyum sağlayıp, müşteri beklentisinin her daim üzerine çıkarak içinde bulunduğu coğrafyanın tekstil alanındaki yatırımlarını sağlamak ve tekstil sektörüne genç deneyimli çalışanları destekleyerek üretim ve tasarım alanında hep en iyisi olmak Barco Tekstil’in en önemli misyonlarından biridir.

Barco Tekstil uzun yıllardır tasarım ve yaratıcılığa büyük önem vermiş, İstanbul’da bulunan merkezinde büyük bir tasarım ve ar-ge ekibiyle yeni trendler ve tekniklerde koleksiyon üretmekte, üretim birimlerine destek vermekte ve müşterilerine yeni tasarımları hızlı bir şekilde sunarak ihracatını sağlamaktadır. Trendleri yılda 4 koleksiyon ile takip edip müşterilerine sunmakla beraber güçlü tasarım ekibiyle tasarım çizimleri konusunda da talepler doğrultusunda hizmet vermektedir.

IMG_3492.JPG
bottom of page